pokladka zamkove dlazby praha

 

Zámkové dlažby představují oblíbenou alternativu asfaltových, plně betonových či přírodních příjezdových cest, parkovacích ploch, chodníků, teras, okolí bazénů či dalších venkovních prostor domů. Široká škála tvarů a barev dlaždic umožňuje vytvořit zajímavý povrch, který je nejen funkční, ale také dobře vypadá.

Konstrukce dlaždic s charakteristickými tvarovými zámky usnadňuje instalaci zpevněné plochy a zároveň zabraňuje nechtěnému posunu jednotlivých kamenů. Hlavní funkcí zámkové dlažby je odolnost proti vnějšímu zatížení.

Vysoce kvalitní dlaždice pro vaše plochy

Clevermat Solution s.r.o. nabízí zpracování návrhu a kompletní realizaci pojezdových a pochůzných ploch v okolí rodinných domů, komerčních objektů či na veřejných prostranstvích. Zajistíme vše od zemních prací a přípravy terénu, přes instalaci dlaždic, až po závěrečné drobné zakončovací práce.

Spolupracujeme s renomovanými dodavateli zámkové dlažby, jejichž kvalitu a odolnost potvrzuje celá řada zakázek, včetně vysoce namáhaných míst, které jsme uskutečnili během našeho působení v oboru. Moderní výrobní technologie a optimální složení betonových zámkových dlaždic jsou zárukou vysoké pevnosti, nízké obrusnosti a odolnosti povrchu proti extrémnímu počasí a dalším vnějším faktorům. Trvalá impregnace zamezuje nasákavosti a zároveň omezuje usazování povrchových nečistot.

Gabiony

Gabionové stěny představují jednu z možností zpracování podpůrných či z estetického důvodu vybudovaných stěn. Působí mnohem zajímavějším dojmem než šedivé betonové konstrukce. Díky variabilitě kamenů, které lze na jejich stavbu použít, dokážeme vytvořit krásně vypadající obložení domu či zahradní stěnu, kterou budou obdivovat všichni kolemjdoucí.

Gabiony jsou konstrukce z ocelových sítí s protikorozní ochranou, které tvoří základní koše. Do nich se následně jednostranně, dvoustranně či trojstranně vyskládají zvolené kameny. Stěny mohou být jednobarevné či s nejrůznějšími vzorci vytvořenými postupným ukládáním kamenů různých barev do požadovaného tvaru. Důležitým požadavkem při výběru kamenů je jejich nenasákavost.

Výhodou gabionů kromě estetického efektu je také to, že jsou ve větším souladu s životním prostředím. Mohou v nich volně žít živočichové či rostliny a konstrukce jsou přirozeně propustné, čímž se snižuje požadavek na odvodnění zásypů za konstrukcemi v těsném kontaktu s terénem.

Chcete položit zámkovou dlažbu či vybudovat gabionovou stěnu v Praze?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku např. pro vybudování příjezdové cesty ze zámkové dlažby či jiných prací.

2000 znaků zbývá