Využijte možnosti spolupráce se zkušeným bytovým architektem, který dovede váš projekt do dokonalosti. Všechna realizovatelná přání jsou zahrnuta, nezapomíná se na žádný detail. Celkovým výsledkem je pak krásné nové bydlení.

sluzby bytoveho architekta

 

Každý má jistě představu, jak by měl vypadat ideální domov, od dispozičního rozmístění, stylu, přes barevné ladění až po typ nábytku a dalšího zařízení. Není však úplně jednoduché vše skloubit, aby byl výsledný dojem dokonalý. S tím vám rád pomůže bytový architekt.

Schopností tohoto odborníka je naslouchat přáním klientů, vytvořit zajímavý koncept, zpracovat technický a designový návrh (včetně případné 3D vizualizace), připravit výkresy pro řemeslníky a pomoci odbornou radou při samotné realizaci. Služby bytového architekta vám ušetří čas, starosti a díky přehledu o trhu často i peníze.

Tato specializovaná služba samozřejmě něco stojí. Investice do návrhu interiéru se ale plně vrátí v okamžiku, kdy spatříte výsledný produkt. Krásný a funkční interiér vám bude sloužit po mnohé roky.

 

Clevermat Solution s.r.o. nabízí službu bytového architekta jako doplňkovou službu, například tehdy, pokud uvažujete o celkové rekonstrukci bytu, vytvoření nového obytného prostoru pomocí půdní vestavby a podobně.

Galerie interiérů od našich bytových architektů

Více galerií realizací »

Chcete využít profesionální služby bytového architekta?

Pro bližsí informace o této službě nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

2000 znaků zbývá