Sádrokarton je úžasný stavební materiál se širokým využitím v interiérech. Také v Clevermat Solution s ním rádi pracujeme a realizujeme nejrůznější rekonstrukce či kompletně nové výstavby v domácnostech i komerčních objektech.

sadrokartony

 

Clevermat Solution s.r.o. nabízí službu montáže sádrokartonů v Praze a středočeském kraji již dlouhé roky. Tento materiál v sobě kloubí řadu vynikajících vlastností, vhodných pro snadnou a rychlou výstavbu sádrokartonových nenosných příček a předstěn, stropů, podhledů, půdních vestaveb, rekonstrukce bytových jader a dalších objektů uvnitř bytů a domů.

Sádrokartony jsou dobře tvarovatelné, pevné, umožňují nenáročnou instalaci v krátké době, mají dlouhou životnost a vynikající izolační vlastnosti. K dalším přednostem patří ekologická nezávadnost, snadná kombinovatelnost s ostatními materiály (dřevo, sklo, kov apod.), jednoduchá montáž a demontáž a také příznivá cena. Hlavní nevýhodou je, že sádrokarton lze použít pouze pro nenosné konstrukce.

Bohaté zkušenosti se sádrokartonovým materiálem uplatňujeme při realizaci nejrůznějších drobných i rozsáhlejších zakázek. S pomocí sádrokartonu dokážeme změnit dispoziční řešení domů či bytů, proměnit půdní prostory, vybudovat krásnou koupelnu namísto původní umakartové či realizovat další přestavby na přání zákazníka.

Co můžete očekávat při spolupráci s námi

Všechny naše služby poskytujeme na vysoce profesionální úrovni. Jak při plánování zakázek, tak při samotné realizaci se zákazníci setkají s přímým a férovým přístupem, ochotou vyjít vstříc přáním a požadavkům a udělat vše k jejich maximální spokojenosti.

Hlavní důraz klademe na kvalitně odvedenou práci, která zaručí dlouhou životnost a odolnost předané zakázky.

Mnohaleté zkušenosti v oboru a celá řada realizací projektů, při nichž se instalovaly nejen sádrokartonové konstrukce, vedly k získání dokonalé znalosti trhu a nejnovějších trendů v oblasti stavebnictví. Zároveň jsme dokázali navázat spolupráci se spolehlivými dodavateli těch nejkvalitnějších stavebních materiálů.

Galerie realizací sádrokartonů

Více galerií realizací »

Potřebujete provést stavební úpravy ze sádrokartonu v Praze?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku požadovaných stavebních prací.

2000 znaků zbývá