Zapomeňte na staré, nepěkně vypadající, funkčně nevyhovující umakartové jádro. Clevermat Solution s.r.o. Praha vám vybuduje moderní, designově krásnou, funkční koupelnu. Provádíme specializované rekonstrukce koupelen na míru.

rekonstrukce koupelny prahaRekonstrukce koupelny na klíč

Koupelna představuje důležitou součást každého domova již od dob starého Řecka. Snad každý si s potěšením vychutná osvěžující sprchu v horkém letním dni či se rád zahřeje horkou sprchou, když venkovní teploty klesnou k bodu mrazu. A co takhle příjemná, relaxační koupel po náročném dni v práci? Koupelna by měla plnit nejen svou primární funkci, jíž je poskytnutí místa pro hygienu, ale měla by být také místem harmonickým, ve kterém se cítíme dobře.

Pokud vaše koupelna není zrovna ideální a uvažujete o její přestavbě, nabízíme vám službu rekonstrukce koupelny na míru. Odborníci z Clevermat Solution vám poradí, jak nejlépe dispozičně vyřešit koupelnový prostor vašeho bytu či domu. Zároveň navrhneme nadčasový design, který vás ani po mnoha letech neomrzí a který bude ladit s celkovým provedením domácnosti.

Nová koupelna v moderním stylu a nadstandardní kvalitě

Vaši koupelnu přebudujeme ze starého, nevyhovujícího prostoru na novou, úžasně vypadající, praktickou součást domácnosti. Mnohaleté zkušenosti s rekonstrukcemi koupelen nám umožňují navrhnout a realizovat co možná nejideálnější dispoziční řešení. Díky široké nabídce stylů, barev a provedení na trhu obkladů a dalších koupelnových materiálů existuje prakticky nekonečné množství variant, jak pojmout návrh koupelny z hlediska designu.

Zákazníci se mohou spolehnout na špičkově odvedenou práci našich designérů, kteří navrhnou novou koupelnu v moderním stylu s řadou praktických detailů. Pro zajištění funkční a designové harmonie doporučujeme instalace ucelených sestav sanitárního zařízení v kombinaci s koupelnovým nábytkem, který dokonale ladí. Vždy však vyhovíme konkrétním přáním, aby byl zákazník s celkovým výsledkem maximálně spokojen.

U zakázek většího rozsahu nabízíme klientům možnost vizualizace projektu v podobě grafického 3D modelu.

Přenechte realizaci přestavby koupelny odborníkům. Rádi poradíme s výběrem materiálů a barev. Při rekonstrukcích používáme jen ty nejkvalitnější stavební materiály a naši řemeslníci důsledně dbají na stoprocentní kvalitu odvedené práce. Zajistíme veškeré bourací, stavební, instalatérské i další práce. Pro bližší informace se na nás můžete obrátit na telefonním čísle 773 009 900.

Potřebujete zrekonstruovat koupelnu?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku rekonstrukce vaší koupelny i jiných prací.

2000 znaků zbývá