Realizujeme částečné i celkové rekonstrukce panelových i cihlových bytů na klíč. Můžete se spolehnout na kvalitní řemeslné práce, díky nimž si budete užívat svůj krásný, nový domov po dlouhé roky. Váš domov přeměníme k nepoznání.

rekonstrukce bytu praha

Chcete dát svému domovu nový kabát a hledáte řešení, které splní vaše požadavky a firmu, která vám vše dodá na klíč? Zadejte si u nás zpracování nezávazné cenové kalkulace. Jako doplňkovou službu můžeme domluvit i vypracování návrhu a vizualizace změny od bytového architekta, abyste měli představu, jak bude váš byt po rekonstrukci vypadat.

Díky mnohaletým zkušenostem ve stavebnictví vám rádi  poradíme s výběrem technického řešení, materiálů a technologií. Provádíme jak částečné rekonstrukce, tak kompletní přestavby bytů (včetně změny dispozice) v cihlových a panelových domech v Praze a okolí.

Kvalita, inovace, design a funkčnost

Bytové rekonstrukce od firmy Clevermat Solution s.r.o. odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům na moderní bydlení. Optimálně v sobě spojují funkční řešení s esteticky dokonalým designem, špičkovou kvalitu provedení a užitnou hodnotu. Každý návrh je zpracován do nejmenších detailů, které následně realizujeme v praxi.

S každým projektem zároveň přinášíme inovativní nápady, které si mnozí klienti zamilují. Nezapomínáme ani na technologický pokrok, který se projevuje jak v používaných materiálech a technickém vybavení našich řemeslníků, tak také v různých prvcích, které v domácnostech instalujeme.

Dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými dodavateli stavebních materiálů a vybavení pro domácnosti. Díky tomu můžeme klientům nabídnout snadný a ucelený výběr.

Rekonstrukce bytů od nás jsou originální a maximálně funkční, v co možná nejkratším termínu a za skvělou cenu.

Průběh rekonstrukce bytu

  1. Po vyslechnutí přání a požadavků a zhodnocení konstrukčního provedení a dispozice bytu našim odborníkem připravíme zdarma návrh a cenový rozpočet. Bezplatné poradenství a konzultace jsou běžnou součástí našich služeb.
  2. Pokud si zvolíte Clevermat Solution s.r.o. jako dodavatele zakázky, společně doladíme jednotlivé prvky stavebního plánu k vaší plné spokojenosti. My pak připravíme přesnou, závaznou, smluvní dokumentaci celého projektu, včetně časového harmonogramu realizace stavebních prací a rozvrhu plateb zákazníkem.
  3. Započneme s realizací, o jejímž průběhu vás budeme pravidelně informovat. Prohlídka průběhu prací, v případě zájmu, je samozřejmostí.
  4. Před dokončením rekonstrukce společně projdeme všechny detaily, abychom se ujistili, že vše odpovídá vašim přáním.
  5. S potěšením předáme nově zrekonstruovaný byt zákazníkovi, který se již jistě nemůže dočkat. Součástí dokumentace je předávací protokol a jednotlivé revizní zprávy.

 

Stojíme si za vysokou kvalitou námi poskytovaných služeb, a proto na jednotlivé zakázky poskytujeme záruku 36 měsíců. Důvěra a spokojenost zákazníků jsou pro nás na prvním místě.

Potřebujete zrekonstruovat byt v Praze?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku rekonstrukce vašeho bytu i jiných prací.

2000 znaků zbývá