Nevyužité půdní prostory dokážeme přeměnit ve zcela novou, úžasnou obytnou plochu. V případě větších domů pro vás v podkroví vybudujeme třeba celý nový byt, kanceláře či ateliér. Každý nový projekt je pro nás výzvou, které se rádi zhostíme.

pudni vestavby

 

Clevermat Solution s.r.o. pro vás realizuje kompletní vybudování půdní vestavby na klíč. V závislosti na velikosti půdy, kterou máte k dispozici, a kterou si přejete přeměnit na nové obytné či užitné prostory, připravíme detailní projekt. Je důležité upozornit, že se jedná o technicky a časově náročný proces, vyžadující řadu odborných posudků a schválení. Výsledek však jistě bude stát za to.

Základem každé půdní vestavby je zajištění odpovídající, pevné konstrukce střechy a vhodného systému odvětrání, jež je důležité například pro správnou funkci tepelné izolace. Všechny střešní prvky, jako laťování, opláštění, střešní krytina, klempířské prvky atd., musí být v perfektním stavu. Před započetím budování půdní vestavby je pak nutno instalovat dostatečnou a velmi kvalitní tepelnou izolaci, chráněnou parotěsnou zábranou.

Zapomínat se nesmí ani důkladnou inspekci stropů v patře pod chystanou vestavbou. Posuzuje se únosnost, stav stropních trámů, optimální místa pro napojení elektro a vodoinstalace a další aspekty.

Moderní bydlení v půdních prostorech

Každý půdní prostor je originální a lze v něm vytvořit unikátní interiér. Díky bohatým zkušenostem, odbornosti a talentu našich architektů a díky šikovnosti a preciznosti práce našich řemeslníků dokážeme v podkroví vybudovat krásné moderní bydlení s jedinečnou atmosférou. Pokud to konstrukce a provedení střechy dovolí a pokud si to budete přát, můžeme v těsné blízkosti vestavby vybudovat například také úžasnou terasu.

U jednotlivých projektů půdních vestaveb klademe důraz na energetickou nenáročnost, abychom majitelům do budoucna ušetřili náklady za energie. Používáme moderní stavební technologie a materiály, s jejichž pomocí dovedeme finální výsledek projektu do dokonalosti.

Galerie půdních vestaveb

Více galerií realizací »

Chcete vybudovat nové podkrovní bydlení v Praze?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku půdní vestavby i jiných prací.

2000 znaků zbývá