Kromě interiérových a exteriérových stavebních prací nabízíme našim zákazníkům také elektro a instalatérské práce. S námi se můžete spolehnout na kvalitně odvedenou řemeslnou práci, krátké dodací termíny a výhodné ceny.

elektro vodo topo rozvody

Samostatně či v rámci větších stavebních projektů nabízíme také službu instalace elektro rozvodů, rozvodů studené a teplé vody, topení, plynu, kanalizace a další řemeslné práce. Rádi pro vás zpracujeme návrh projektu a cenovou kalkulaci a následně realizujeme zakázku dle vašich přání a požadavků.

Zadat si u nás můžete drobné úpravy, opravy, přípravu a montáž rozvodů jako součást nově vznikající stavby nebo kompletní rekonstrukci elektrických nebo instalatérských rozvodů. Práce provádíme v cihlových i panelových bytech, rodinných domech, ale i v průmyslových stavbách a dalších objektech v Praze a Středočeském kraji.

Spolehnout se samozřejmě můžete na vysokou kvalitu odvedené práce, profesionální jednání našich pracovníků, co možná nejkratší termíny a vysoce konkurenční ceny.

Bezpečné a spolehlivé elektrické rozvody

V domácnostech i komerčních či průmyslových objektech zajišťujeme kompletní nízko a vysokonapěťové elektroinstalace, elektromontáže a další služby v oblasti elektrických rozvodů, elektrického vytápění a podobně. Na vyžádání jsme schopni provést také revize existující elektroinstalace, elektrospotřebičů, hromosvodů a dalších elektro zařízení a přístrojů.

Členy našeho týmu jsou kvalifikovaní elektro technici s mnoha lety praxe, kteří ochotně pomohou a poradí s jakýmkoliv problémem týkajícím se elektro.

Rozvody teplé a studené vody a topení

Mezi nabízené služby patří také veškeré vodoinstalační a topenářské práce. Profesionální instalatéři rozvedou pomocí potrubí vodu do celého objektu, namontují vodoměry, filtry, různé typy ventilů, čerpadel a další armatury. Vnitřní vodovodní systém napojíme na kanalizaci, včetně vybudování přípojek kanalizace v případě potřeby.

Za zvýhodněné ceny si u nás můžete objednat také sanitární keramiku, ohřívače vody a podobně. Rádi a ochotně vám je namontujeme. Dlouhodobě spolupracujeme s dodavateli značkových výrobků pro koupelny, prádelny a technické místnosti.

V rámci topenářských prací provádíme jak zcela nové instalace topení a rozvodů, tak také generální opravy či rekonstrukce stávajících topných systémů. Obrátit se na nás můžete i v případě závad na domovních rozvodech topení, potřeby opravy nebo výměny termoregulačních kohoutů a ventilů či dalších prvků topného systému. Zajišťujeme rovněž servis a údržbu kotelen, měření a regulaci tepla i celou řadu dalších topenářských služeb.

Rozvody a revize plynu

Rozvody plynu v bytech a rodinných domech i komerčních či průmyslových objektech vyžadují z důvodu bezpečnosti instalaci kvalifikovanými specialisty. Mnohaleté zkušenosti v oboru a praxe s velkou řadou malých i velkých zakázek dělá z našich pracovníků odborníky na slovo vzaté.

Kromě vybudování základních rozvodů plynu pro vás zajistíme také instalaci plynových přípojek, zapojíme veškeré plynové spotřebiče či plynové kotle, provedeme revizi nebo běžnou či generální opravu kotlů a plynových rozvodů, instalujeme radiátory a koupelnové žebříky, vyměníme ventily a vykonáme i další plynárenské práce. Při realizaci projektů používáme moderní, spolehlivé vybavení a jen ty nejkvalitnější materiály, které zaručí bezpečnost a dlouhodobou životnost instalovaných zařízení.

Maximálně zdůraznit musíme důležitost provádění pravidelných revizí a odborných kontrol instalace plynu a plynových zařízení. Blíží-li se na plynovém zařízení vyznačený termín revize, můžete nás kontaktovat a sjednat si návštěvu našeho revizního technika.

Obrátit se na nás můžete i s žádostí o radu. Poskytujeme odborné poradenství zaměřené především na bezpečnost při užívání plynových spotřebičů a zařízení, úspory nákladů i na další otázky z oblasti plynárenských produktů a služeb.

Galerie realizací zakázek


Více galerií realizací »

Chcete využít námi nabízené služby v Praze a okolí?

Zašlete nám nezávaznou poptávku! Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku či zodpovíme na dotaz.

2000 znaků zbývá